Mistrzostwa Świata

Znalezienie wszystkich mistrzostw nigdy nie było tak proste!

Mistrzostwa sportowe oraz innego rodzaju wymagają wyjątkowej oprawy. Organizatorzy szczególną wagę przywiązują do nagród, które zostaną wręczone zwycięzcom zawodów. Od wielu lat na pierwszym miejscu pozostają medale, które stanowią piękną pamiątkę na całe życie. W jaki sposób są one odlewane oraz co warto o nich wiedzieć?

Unikalny medal dla zwycięzcy

Medale możemy podzielić na takie, które wykonywane są na zamówienie oraz na ogólnodostępne modele, pochodzące z produkcji masowej. Warto mieć na uwadze, że na różnego typu mistrzostwach spotkać można tylko i wyłącznie medale projektowane i wykonywane na zamówienie. Stanowią one piękną pamiątkę na długie lata, posiadając dodatkowo elementy personalizacji. Na krążkach można bowiem umieścić informację o:

  • organizatorach,
  • dacie, w której odbywają się zawody,
  • miejscu, w którym odbywają się zawody,
  • nazwie zawodów.

Dzięki temu zwycięzcy, posiadający cały zestaw różnego rodzaju medali dokładnie wiedzą, w jakich okolicznościach zdobyli konkretny krążek. Medale na zamówienie charakteryzuje niezwykła precyzja wykonania, dbałość o detale, a także bardzo wysoka jakość.

Jak zamówić medale na mistrzostwa?

Producent medali firma MCC Medale umożliwia dostarczenie własnego projektu, na podstawie którego zostaną wykonane krążki. W razie potrzeby można skonsultować się z doświadczonym grafikiem, który podpowie nam ciekawe rozwiązania bądź zaprojektuje medale od podstaw. Następnie projekt przekazywany jest do realizacji. Zazwyczaj na efekty końcowe trzeba będzie poczekać 14 dni, choć w niektórych przypadkach możliwe jest dostarczenie medali w krótszym czasie. Co istotne, medale odlewane są przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego, a cały proces nadzorowany jest przez doświadczonych pracowników, którzy kultywują przy tym ponad 400-letnią tradycję polskiego sztuki odlewniczej. Klient może dobrać kolory medali, w zależności od własnych potrzeb i preferencji. Krążki mogą zostać umieszczone w eleganckim pudełku bądź też przewiązane piękną szarfą. Każde zamówienie traktowane jest w sposób indywidualny, dopasowując medale do budżetu oraz potrzeb klienta. Ilość zamawianych medali również pozostaje kwestią indywidualnych ustaleń pomiędzy klientem, a producentem. Istnieje możliwość realizacji zarówno bardzo dużych, jak i niewielkich zamówień. Dzięki temu każdy ma pewność, że otrzyma najwyższej jakości krążki, które następnie będzie można wręczyć zwycięzcom mistrzostw.

Sprawdź:   Czy będąc na zwolnieniu lekarskim, można oglądać ze znajomymi mecze mistrzostw świata?

Sprawdź ofertę medali sportowych na zamówienie od polskiego producenta medali: https://mccmedale.pl/medale-sportowe/

Medale odlewane na zamówienie – wysoka jakość i ogromny prestiż

Medale wykonywane na zamówienie charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Można je dodatkowo uszlachetnić złotem bądź mosiądzem, co sprawia, że prezentują się one jeszcze bardziej elegancko. Co ciekawe, medale odlewane mogą być wręczane nie tylko zwycięzcom zawodów sportowych, ale również innego rodzaju – jest to doskonały sposób na to, aby uhonorować wygranych, a tym samym wyrazić szacunek dla ich pasji i pracy. Medale odlewane na zamówienie dodają także prestiżu instytucji organizującej zawody, i to bez względu na to, na jakim dokładnie szczeblu odbywają się mistrzostwa.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *