Mistrzostwa Świata

Znalezienie wszystkich mistrzostw nigdy nie było tak proste!

Każdy z nas w naszym życiu bije jakieś rekordy. Codziennie staramy się chociażby poprawić nasze wyniki sportowe i popchnąć swój organizm na prawdziwą granicę wytrzymałości. Okazuje się, że niektórzy jednak decydują się na pobicie rekordów nieoczywistych. Wobec tego warto wiedzieć ile wynosi seksualny rekord Polski?

Mistrzostwa świata w sportach nieoczywistych

Nie da się ukryć, że wielu z nas bicie rekordu kojarzy się raczej z osiągnięciami sportowymi. Często bowiem dopingujemy sportowców w momencie, kiedy są oni wstanie pobić swój personalny rekord, rekord kraju, czy nawet rekord świata. Jest to bowiem idealny dowód ich ciężkiej pracy i wysiłków włożonych w osiągnięcie pewnego rodzaju sportowej doskonałości. Nie da się ukryć, że dla takiego sportowca pobicie własnego rekordu jest powodem do radości i szczęścia. Niemniej jednak czy wiedzieliście, że regularnie odbywają się również mistrzostwa świata w sportach, które ciężko jest uznać za tradycyjne i typowe? Z pewnością nie! Mało się bowiem mówi w społeczności o wyczynach “sportowców” na tak nieoczywistych imprezach. Okazuje się jednak, że nawet w naszym kraju, miejsce ma bicie jednego, z najbardziej nieoczywistych i oryginalnych rekordów. Co więcej, nasz rodak, który taki nowy rekord ustanowił, z pewnością musiał się wiele napracować. Jesteście ciekawi o jaki rekord chodzi? Otóż nasz kraj może pochwalić się… rekordem seksualnym! Jak możemy przeczytać na portalu SeksPedia.pl regularnie w Polsce odbywają się zawody seksualne, a co więcej biorą w nich udział różnorodni zawodnicy ze wszystkich części świata. Nasz kraj również może pochwalić się prawdziwym rekordzistą i swoistym mistrzem seksualnych potyczek. Co więcej, warto dodać, że takie zawody odbywają się praktycznie co roku, nie tylko w Warszawie, ale także i we Wrocławiu lub innych, większych miastach Polski. Czy jest to kwestia dyskusyjna? Być może nie jest to codzienny widok, w momencie kiedy tysiące roznegliżowanych osób zbiera się w centrum miasta i są gotowi do tego, by rzucić na szalę wszystkie swoje siły i pobijać seksualne rekordy. Niemnie jednak warto potraktować to w formie dość oryginalnego i dość zabawnego wydarzenia, które również – w pewien sposób- pozwala popychać nasze organizmy, a raczej organizmy uczestników, do pewnych granic wytrzymałości. Z pewnością bicie seksualnego rekordu nie jest jednak najodpowiedniejszą imprezą na rodzinny wypad w weekend wraz z pociechami.

Sprawdź:   Mistrzostwa świata w breakdance

Ile wynosi obecnie seksualny rekord naszego kraju?

Wspomniane już zostało, że nasz kraj ma swojego rekordzistę jeśli chodzi o seksualne potyczki. Jednak zanim przejdziemy do tego, ile wynosi seksualny rekord Polski, warto uzmysłowić sobie, na czym tego typu konkurencja w ogóle polega. Otóż uczestnicy bicia seksualnego rekordu Guinessa po prostu… uprawiają ze sobą seks. Wygrywa oczywiście ten z nich lub ta para, której uda się osiągnąć największą ilość seksualnych zbliżeń w wyznaczonym czasie. Najczęściej jest to 4 godziny. Podczas tych 4 godzin, uczestnicy seksualnych zawodów muszą odbyć ze sobą jak najwięcej pełnych stosunków. Oczywiście wszyscy, którzy zbierają się na pobicie tego rekordu muszą mieć ukończone 18 lat. Warto również dodać, że podczas takich zawodów pracuje również grono sędziów, których zadaniem jest baczne obserwowanie i kontrolowanie tego, czy bicie rekordu odbywa się zgodnie z zasadami i wyznaczonymi regułami. Jak łatwo można się więc domyślić ich praca podczas takiego wydarzenia, staje się jednym z najbardziej nieoczywistych i wymagających zawodów na świecie. Jednak przechodząc do sedna sprawy, ile wynosi seksualny rekord Polski? Otóż nasz rodak z pewnością stanął na wysokości zadania i być może balansował na granicy swoich umiejętności oraz sprawności. Okazuje się, że obecny seksualny rekord Polski to odbycie aż 167 stosunków seksualnych, w wyznaczonym czasie 4 godzin. Taki wynik z pewnością jest niezwykle imponujący i… zastanawiający, gdyż średnio jeden stosunek trwał około 1,5 minuty. Niemniej jednak rekordziście należą się gratulacje!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *